O spoločnosti VTR s.r.o.

Spoločnosť VTR s.r.o. pôsobí na trhu s doplnkovým sortimentom od roku 1993, vtedy ešte ako živnostník pán Ladislav Trličík s manželkou. Začínala predajom šnúrok do topánok, neskôr pribudli vložky do topánok, krémy do topánok a ďalšie výrobky, ktoré dnes tvoria našu širokú ponuku.

Cieľom našej práce je rozšíriť sortiment doplnkov v obuvníckom priemysle, a tým prispieť k skvalitneniu obuvníckych služieb v Českej a Slovenskej republike a zvýšiť spokojnosť konečných zákazníkov. Širší sortiment doplnkov poskytuje zákazníkom požadovaný výber a nenúti ich robiť kompromisy. Táto sloboda výberu je v súčasnosti čoraz viac očakávaným štandardom.

Už dávno neplatí, že šnúrky sú len čierne, biele alebo hnedé. V našej ponuke nájdete množstvo farebných šnúrok a ich kombinácií. Vložky do topánok alebo vložky do topánok, letné, zimné alebo špeciálne ortopedické vložky, prípadne detské vložky, sú prehľadne usporiadané na jednom mieste.

Ak vaše topánky už nezárajú novotou, nezúfajte! Balzamy na kožu, farebné krémy, špeciálne spreje a renovátory vám pomôžu oživiť ich bývalú slávu. Skrátka, máme všetko, čo by mal mať dobrý obuvník (okrem topánok), a ešte niečo navyše.